Szafa na wina NAPOLI 81

Kod: MDNI81

Wąska komoda do salonu z drewna dębowego. Komoda NAPOLI charakteryzuje się nieskazitelnym klasycznym wyglądem. Rokład mebla umożliwia wykorzystanie półek zarówno na ekspozycję wina jak i ulubionych książek. Dodatkowa szafka idealnie sprawdza się do trzymania niezbędnych rzeczy pod ręką. Dla  osiągnięcią uroku wnętrza można połączyć komodę z szafką NAPOLI 41 oraz naszą ulubionym stolikiem metalowo-dębowym.

1 299,99 PLN
Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie


Wąska komoda do salonu z drewna dębowego. Komoda NAPOLI charakteryzuje się nieskazitelnym klasycznym wyglądem. Rokład mebla umożliwia wykorzystanie półek zarówno na ekspozycję wina jak i ulubionych książek. Dodatkowa szafka idealnie sprawdza się do trzymania niezbędnych rzeczy pod ręką.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.


Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach

Konstrukcja

Przeznaczenie Salon, biuro
Wymiary (wys/szer/gł) cm 145 / 60 / 40
Waga z opakowaniem 34 kg 13.5
Materiały Podstawowy materiał to drewno dębowe. Pozostałe elementy to melamina, płyta hdf.
Opakowanie (wys/szer/gł) cm 151.5/41/11.5   48/66/11.5Wymiary

Wąska komoda dębowa Kalisz

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Szafa na wina NAPOLI 81. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: