Szafa King LOFT 05

Kod: MMDLT05
Niezwykle dopracowane połączenie szafy wykonanej z drewna z metalowym stelażem. Pojemna szafa z widoczną cześcią na elementy dekoracyjne. Nieprzeciętny duet zmienia wygląd pomieszczenia. Może służyć jako wyposażenie sypialni oraz decydujący mebel salonu. Dodając do niej pozostałe meble z serii LOFT możecie Państwo nadać wyjątkowego wyglądu swojemu mieszkaniu.
Jako dodatek proponujemy spojrzeć na wąską Komodę LOFT 03
2 499,99 PLN
Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie


  • Front wykonany jest z litego drewna dębowego łączonego na mikrowczepy
  • Korpus wykonany z melaminy
  • Profil wykoany z czarnej stali

Niezwykle dopracowane połączenie szafy wykonanej z drewna z metalowym stelażem. Pojemna szafa z widoczną cześcią na elementy dekoracyjne. Nieprzeciętny duet zmienia wygląd pomieszczenia.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 3 paczkach

Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 203 / 108 / 57
Waga z opakowaniem 26 kg 28 kg 26 kg
Materiały Podstawowy materiał to drewno dębowe. Pozostałe elementy to melamina, płyta hdf.
Opakowanie (wys/szer/gł) cm 151/47.5/85   137.5/42.5/95   128/49/11Wymiary

witryna o niestandardowym układzie półek

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Szafa King LOFT 05. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: