Szafa King LOFT 05

Kod: KG05
Duża szafa drewniana z widoczną cześcią na elementy dekoracyjne. Dzięki swojej pojemności może służyć jako wyposażenie sypialni oraz decydujący mebel salonu. Design szafy nawiązuje do stylu indsutrialnego z przełomu XIX i XX wieku. 

Szafa posiada front wytworzony z drewna dębowego poddanego procesowi olejowania, dzięki czemu zyskuje przepiękny, złocisty kolor. Korpus mebla wykonany jest z laminowanej płyty dębowej Oak 5527. Innowację stanowi stelaż szafy, który wytworzony jest z połączenia metalu z czarnym konglomeratem, dzięki czemu mebel zawdzięcza swoją smukłość i elegancję. Uchwyty stanowiące dodatek do złocistego frontu wykonane są z czarnego metalu.

Komoda osiąga szerokość 108 cm, wysokość 203 cm oraz głębokość 57 cm. 

Dodając pozostałe meble z serii King LOFT, szafa nada się wyjątkowego wyglądu Twojemu mieszkaniu.Jako dodatek proponujemy spojrzeć na Komodę LOFT 03


Czas realizacji: 3-8 dni roboczych
Wariant:
2 650,00 PLN
Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie


  • Front wykonany jest z litego drewna dębowego łączonego na mikrowczepy
  • Korpus (bok i blat mebla) wykonany z laminowanej płyty dębowej Oak 5527
  • Profil 20x20 wytworzony z czarnej stali oraz czarnego laminatu.

Niezwykle dopracowane połączenie szafy wykonanej z drewna z metalowym stelażem. Pojemna szafa z widoczną cześcią na elementy dekoracyjne. Nieprzeciętny duet zmienia wygląd pomieszczenia.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 3 paczkach

Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 203 / 108 / 57
Waga z opakowaniem 80 kg
Materiały Drewno dębowe, czarna stal i konglomerat, płyta dębowa z laminatu, laminowana płyta czarnaWymiary

witryna o niestandardowym układzie półek

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Szafa King LOFT 05. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: