Stoliki metalowo-drewniane 3 w 1 King

Ocena:
5 na 5 (1 opinia)
Czas realizacji:
do 7 dni roboczych
Koszt dostawy:
od 30,00 PLN
Metal:
1 150,00 PLN
Proste stoliki kawowe, inspirowane stylem industrialnym, idealny dodatek do minimalistycznego salonu. Czarna metalowa rama połączona z blatem wykonanym z bogato usłojonego drewna dębowego urzeka swą elegancją. Kształt sześcianu idealnie wpasuje się w większość pomieszczeń stylistycznie nawiązujących do przełomu XIX i XX wieku, do czasów rozwoju przemysłu. 

Informacje o produkcie


Stoliki wykonane są z litego drewna dębowego oraz czarnej, malowanej proszkowo stali. Zestaw stanowi idealny dodatek do wnętrz w stylu loftowym, jak i nowoczesnym.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.


Konstrukcja

Przeznaczenie Biuro
Wymiary (wys/szer/gł) cm Duży: 50 / 50 / 47.5  Średni: 45 / 45 / 47.5    Mały: 40 / 40 / 47.5
Waga z opakowaniem 22kg
Materiały olejowane drewno dębowe, czarna stal Wymiary

stolik sześcian 50 na 50

Opinie klientów

Ocena klientów:
5 na 5 (1 opinia)
Dodaj swoją opinię
18.01.2021
Polecam, bardzo praktyczne rozwiązanie