Stolik nocny King LOFT 07

Kod: KG07
850,00 PLN

Stolik nocny King LOFT 07 stworzony z dbałoscią o każdy szczegół to elegancki i minimalistyczny mebel, który idealnie pasuje do sypialni ww stylu loftowym. Wyróżnia się prostą formą oraz funkcjonalnością. Front wykonany jest z drewna dębowego, co czyni stolik bardziej wytrzymałym. Front stolika wykonany jest z litego drewna dębowego, natomiast korpus z dębowej płyty laminowanej.


Realizacja do 3 dni roboczych

Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie


  • Front wykonany jest z drewna dębowego łączonego na mikrowczepy
  • Korpus wykonany z płyty laminowanej dębowej Oak 5527 
  • Profil wykonany z malowanej proszkowo czarnej stali (20 x 20)


Front stolika jest produkowany z litego drewna dębowego, co wyróżnia go na tle konkurencyjnych mebli. 


Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.


Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rozpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 54 / 44 / 40
Waga z opakowaniem 20 kg
Materiały Lite drewno dębowe, płyta dębowa obklejana, stal

Wymiary

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Stolik nocny King LOFT 07. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: