Stolik metalowo-drewniany Kwardatowy

Kod: MMDS50/50
Czas realizacji:
do 2 tygodni
Koszt dostawy:
od 30,00 PLN
Metal:
475,00 PLN
Prosty stolik kawowy, inspirowany stylem industrialnym, idealny dodatek do minimalistycznego salonu. Prosta czarna metalowa rama połączona z blatem wykonanym z bogato usłojonego drewna tekowego urzekają swoją elegancją. Kształt sześcianu idealnie wpasuje się w większość pomieszczeń stylistycznie nawiązujacych do początku XX wieku.


Informacje o produkcie


Prosty stolik kawowy, inspirowany stylem industrialnym, idealny dodatek do minimalistycznego salonu. Prosta czarna metalowa rama połączona z blatem wykonanym z bogato usłojonego drewna tekowego urzekają swoją elegancją.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.


Konstrukcja

Przeznaczenie Biuro
Wymiary (wys/szer/gł) cm 50 / 50 / 53
Waga z opakowaniem 12 kg
Materiały Drewno dębowe, stal, obklejana płyta dębowaWymiary

stolik sześcian 50 na 50

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Stolik metalowo-drewniany Kwardatowy. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: