Sofa w stylu BOHO z naturalnej skóry

Sofa w stylu BOHO to nasze najnowszy i pełen energii produkt. Jeśli pragniesz relaksującej, zabawnej przestrzeni, która odzwierciedla Twoje osobiste zainteresowania i doświadczenia zaczerpniętych głównie z kultury dalekich Indii, to artystyczne meble w stylu BOHO i dekoracje mogą być dla Ciebie. Znajdź nieoczekiwaną harmonię w nakładających się wydrukach, tkaninach i stylach, postępując zgodnie z tymi wskazówkami dotyczącymi BOHO.

Wypełnij swoją przestrzeń od góry do dołu odważnymi i energicznymi kolorami.
Aby uzyskać wyjątkowo eklektyczną przestrzeń, pomaluj ściany na turkus lub limonkową zieleń, a następnie ułóż kolorowe meble i akcesoria. Jeśli, chcesz się zrelaksować w stylu boho, pomaluj ściany na biało, aby wyróżnić swój kolorowy wystrój, nastrój wyjątkowej skórzanej sofy. W obu przypadkach projekt boho polega połączeniu jasnego koloru z pięknym kolorem "BOHO".

Wygody uzupełniają regulowane zagłówki będące jednością z oparciem.


Czas realizacji zamówienia do 8 tygodni.
12 000,00 PLN
10 000,00 PLN
Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie


Dekoracje w stylu Bohemian lub Boho są dla tych, którzy chcą, aby ich domy były pełne życia, kultury i ciekawych przedmiotów. Przedmioty "BOHO" można zobaczyć na całym świecie. Pokoje Boho mają zwykle pewne podobieństwa, ponieważ są zawsze eklektyczne i mają podobne cechy, chociaż nie ma dówch identycznych pomieszczeń wykonanych w stylu BOHEMIAN.

Konstrukcja

Przeznaczenie Salon, biuro
Wymiary (wys/szer/gł) cm 75 / 260 / 100
Waga z opakowaniem 100 kg
Materiały Podstawowy materiał to wysokiej jakości skóra naturalna, nogi metalowe
Opakowanie (wys/szer/gł) cm 80/ 270 / 110Wymiary

narożnik na metalowych nogach

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Sofa w stylu BOHO z naturalnej skóry. Zaloguj się i napisz swoją recenzję.