Sofa w stylu BOHO z Alcantary

Sofa w stylu BOHO to nasze najnowszy i pełen energii produkt. Jeśli pragniesz relaksującej, zabawnej przestrzeni, która odzwierciedla Twoje osobiste zainteresowania i doświadczenia zaczerpniętych głównie z kultury dalekich Indii, to artystyczne meble w stylu BOHO i dekoracje mogą być dla Ciebie. Znajdź nieoczekiwaną harmonię w nakładających się wydrukach, tkaninach i stylach, postępując zgodnie z tymi wskazówkami dotyczącymi BOHO.

Wypełnij swoją przestrzeń od góry do dołu odważnymi i energicznymi kolorami.
Aby uzyskać wyjątkowo eklektyczną przestrzeń, pomaluj ściany na turkus lub limonkową zieleń, a następnie ułóż kolorowe meble i akcesoria. Jeśli, chcesz się zrelaksować w stylu boho, pomaluj ściany na biało, aby wyróżnić swój kolorowy wystrój, nastrój wyjątkowej skórzanej sofy. W obu przypadkach projekt boho polega połączeniu jasnego koloru z pięknym kolorem "BOHO".

Wygody uzupełniają regulowane zagłówki będące jednością z oparciem.


Czas realizacji zamówienia do 5 tygodni.
10 279,97 PLN
Dostępność: Dostępny
Ocena:
5 na 5 (1 opinia)

Informacje o produkcie


Dekoracje w stylu Bohemian lub Boho są dla tych, którzy chcą, aby ich domy były pełne życia, kultury i ciekawych przedmiotów. Przedmioty "BOHO" można zobaczyć na całym świecie. Pokoje Boho mają zwykle pewne podobieństwa, ponieważ są zawsze eklektyczne i mają podobne cechy, chociaż nie ma dówch identycznych pomieszczeń wykonanych w stylu BOHEMIAN.

Konstrukcja

Przeznaczenie Salon, biuro
Wymiary (wys/szer/gł) cm 77 / 260 / 100
Waga z opakowaniem 100 kg
Materiały Wysokiej jakości skóra naturalna, nogi metalowe
Opakowanie (wys/szer/gł) cm 80/ 270 / 110Wymiary

narożnik na metalowych nogach

Opinie klientów

Ocena klientów:
5 na 5 (1 opinia)
Dodaj swoją opinię
15.01.2021
Gorąco polecam, mam identyczną w materiale zmywalnym i jestem bardzo zadowolony. Solidna firma