Mała szafa loftowa King LOFT 04

Kod: KG04
2 000,00 PLN
1 650,00 PLN
Regał z serii King LOFT odnajdzie się idealnie we wnętrzach urządzonych w stylu loftowym, minimalistycznym oraz nowoczesnym. W połączeniu z jasnymi ścianami tworzy kultowe połączenie. Front mebla wykonany jest z olejowanego drewna dębowego o złocistym kolorze, natomiast korpus wytworzony jest z laminowanej płyty dębowej. Stelaż powstał dzięki naszemu autorskiemu rozwiązaniu - połączeniu metalu z czarrnym konglomeratem, dzięki czemu mebel zyskuje swoją minimalną i smukła formę.

Regał z 3 szufladami i 2 szafkami pomieści niezbędne przedmioty, a czarne uchwyty dopełnią Twojemu wnętrzu stylu i elegancji. W dolnej części mebla umiejscowione są dębowe drzwi, za którymi znajduje się przestrzeń przedzielona półką laminowaną, w której można pomieścić przedmioty codziennego użytku. W górnej części mebla znajdują się 2 półki (wysokość przestrzeni - 23 cm). 

Regał osiąga szerokość 60 cm, wysokość 142 cm oraz głębokość 40 cm.


Czas realizacji: 3-8 dni roboczych

Czas realizacji: do 7 dni
Darmowa dostawa
Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie


  • Front wykonany jest z litego drewna dębowego łączonego na mikrowczepy
  • Korpus (blat i boki mebla) oraz półki mebla wykonane są z laminowanej płyty dębowej Oak 5527
  • Profil wykonany z czarnej stali oraz czarnego konglomeratu

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.


Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 142 / 60 / 40
Waga z opakowaniem 63 kg
Materiały Olejowane drewno dębowe, płyta dębowa laminowana, metal połączony z konglomeratem, płyta czarna laminowanaWymiary

Minimaliostyczna dębowa loft

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Mała szafa loftowa King LOFT 04. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: