Mała komoda loftowa King 31

Kod: KG20
1 999,99 PLN

Komoda King 20 w stylu loftowym to nowoczesny mebel o niewielkim rozmiarze potrafiący zmieścić wiele przedmiotów. Całości charakteru dodają fronty drewniane wykonane z olejowanego dębu, które w połączeniu z czarnymi uchwytami tworzą piękny duet.
Komoda wyposażona jest w 2 mniejsze i 1 większą szufladę z lewej strony oraz w 2 drewniane drzwiczki po prawej, wewnątrz których znajduje się przestrzeń przedzielona półką. 


Mebel pomimo wzorowania na styl loftowy odnajdzie się również we wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnym oraz minimalistycznym.

Czas realizacji: 2-14 dni roboczych.

Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie

  • Front wykonany jest z litego drewna dębowego łączonego na mikrowczepy
  • Korpus wykonany z laminowanej płyty dębowej Oak 5527
  • Profil wykonany z malowanej proszkowo czarnej stali (20 x 20) oraz czarnego konglomeratu


Front komody jest produkowany z litego drewna dębowego, co wyróżnia ją na tle konkurencyjnych mebli. 

Pielęgnacja i konserwacja

- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.


Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rozpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 84 / 95 / 40
Waga z opakowaniem 58 kg
Materiały drewno dębowe, laminowana płyta dębowa, czarna płyta meblowa, konglomerat

Wymiary

komoda loft wymiary

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Mała komoda loftowa King 31. Zaloguj się i napisz swoją recenzję.