Ława dębowa Zeus

Kod: MDLD01
Półka:
1 750,00 PLN

Klasyczna ława z drewna dębowego o charakterystycznych masywnych nogach z kolekcji Zeus. Stanowi idealne dopełnienie do salonu. Dzięki swojemu rozmiarowi z powodzeniem zmieszczą się przy niej cztery osoby. Co więcej, mebel jest olejowany, co zabezpiecza go przed potencjalnymi uszkodzeniami oraz odbarwieniami. 

Ława osadzona na grubych nogach okazuje elegancję oraz uniwersalność wykonania z drzewa dębowego.

Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie

Produkt wykonany jest z litego drewna dębowego oraz opcjonalnie z białej płyty laminowanej (półka)

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 50 / 120 / 65
Waga z opakowaniem 55 kg
Materiały Drewno dębowe, opcjonalnie biała płyta laminowanaWymiary

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Ława dębowa Zeus. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: