Komoda z witryną NAPOLI 30

Kod: MDNI30
Czas realizacji:
do 2 tygodni
Koszt dostawy:
od 139,00 PLN
1 850,00 PLN
Napoli 30 to funkcjonalna komoda idealna zarówno do salonu, jak i pokoju dla nastolatka. Front oraz blat komody wykonany jest z drewna dębowego poddnaego specjalnemu procesowi olejowania, dzięki czemu komoda uzyskuje przepiękny, złocisty kolor. Dębowy front mebla w połączeniu ze srebrnymi uchwytami tworzy minimalistyczny charakter komody, która wpasuje się w wiele stylów wnętrz. Całości charakteru dodają długie, dębowe nóżki wykonane z litego drewna. 
Informacje o produkcie


Front oraz blat komody wykonane są z olejowanego drewna dębowego, boki wykonane są z obklejanej płyty dębowej. Srebrne uchwyty do komody wykonane są z aluminium

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 100 / 100 / 40
Waga z opakowaniem 51 kg
Materiały Drewno dęboweWymiary

komoda pół na pół

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Komoda z witryną NAPOLI 30. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: