Komoda z drewna dębowego NAPOLI 15

Komoda to mebel uniwersalny który komponuje się w aranżacji każdego pomieszczenia. Komoda z drewna dębowego NAPOLI 15 to elegancka, pojemna, minimalistyczna komoda idealna dla minimalistycznych  pomieszczeń. Komoda z 2 szuladami i 4 szafkami pomieści niezbędne przedmioty. Srebrne uchwyty dopełniają elegancji. W połączeniu z jasnymi ścianami tworzy ponadczasowy minimalizm. Proponujemy nowoczesne komody dębowe wykonane z drewna dębowego. Dostępne w Naszym sklepie komody dębowe to idealne połączenie funkcjonalności, estetyki i trwałości


2 699,99 PLN
Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie


Komoda z drewna dębowego NAPOLI 15 to elegancka, pojemna, minimalistyczna komoda idealna dla minimalistycznych  pomieszczeń. Komoda z 2 szuladami i 4 szafkami pomieści niezbędne przedmioty. Srebrne uchwyty dopełniają elegancji. W połączeniu z jasnymi ścianami tworzy ponadczasowy minimalizm. Szuflady są w pewnym stopniu uniwersalne i nadają się do gromadzenia każdych potrzebnych w danym pokoju przedmiotów.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 3 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon, biuro
Wymiary (wys/szer/gł) cm 95 / 184 / 40
Waga z opakowaniem 35 kg 16 kg 23 kg
Materiały Podstawowy materiał to drewno dębowe. Pozostałe elementy to melamina, płyta hdf.
Opakowanie (wys/szer/gł) cm 190 /45/9   90/38/18   88/48/18Wymiary

Komoda dębowa 190 cm

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Komoda z drewna dębowego NAPOLI 15. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: