Komoda TROMSØ 19

Kod: MDTO19
Komody pokojowe to niezastąpione meble, które sprawdzą się w salonach, jadalniach, sypialniach czy przedpokojach. Dodają uroku i wyjątkowości wnętrzom. Komody pozwalają przechowywać mnóstwo rzeczy i z dumą prezentować zdjęcia, gadżety, akcesoria, pamiątki czy dekoracyjne. Bardzo pojemna komoda. Wyjątkowo szeroka i pojemna komoda do salonu, w którym każdy centymetr jest na wagę złota. Pomieści ona ubrania, dokumenty i wypełni przestrzeń jako niesamowity centralny mebel.
2 650,00 PLN
Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie


Bardzo pojemna komoda. Wyjątkowo szeroka i pojemna komoda do salonu, w którym każdy centymetr jest na wagę złota. Pomieści ona ubrania, dokumenty i wypełni przestrzeń jako niesamowity centralny mebel.  

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 3 paczkach

Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 80 / 200 / 42
Waga z opakowaniem 25 kg 34 kg 28 kg
Materiały Podstawowy materiał to drewno dębowe. Pozostałe elementy to melamina, płyta hdf.
Opakowanie (wys/szer/gł) cm 207/47/60   86/47/18   61/54/20Wymiary

2 metrowa dębowa komoda

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Komoda TROMSØ 19. Zaloguj się i napisz swoją recenzję.