Komoda TROMSØ 10

Kod: MDTO10
W naszym sklepie można znaleźć drewniane komody do salonu, komody do przedpokoju czy komody do sypialni. Różnią się one formą, układem półek, ilością szuflad.Komoda dębowa z półkami i szafkami. Niesymetryczny układ będący charakterystyczną cechą mebla powoduje, iż wpasuje się z  pozostałymi meblami z tej serii. Wszystkie komody wykonujemy w naszej fabryce mebli z drewna.
1 499,99 PLN
Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie


Komoda dębowa z półkami i szafkami. Niesymetryczny układ będący charakterystyczną cechą mebla powoduje, iż wpasuje się z  pozostałymi meblami z tej serii. Z łatwością pomieści pojedyńcze większe elementy oraz wiele drobnych przedmiotów.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach

Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 80 / 130 / 42
Waga z opakowaniem 33 kg 17 kg
Materiały Podstawowy materiał to drewno dębowe. Pozostałe elementy to melamina, płyta hdf.
Opakowanie (wys/szer/gł) cm 187/50/9   108/48/14Wymiary

komoda do 130cm

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Komoda TROMSØ 10. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: