Komoda TROMSØ 10

Kod: MDTO10

Komoda TROMSØ 10 wykonana jest z litego drewna dębowego. Mebel wyposażony jest w 7 drewnianych półek oraz 2 drzwi, dzięki czemu jest bardzo funkcjonalny. Drewno dębowe, z którego została wykonana komoda jest dokładnie olejowane, dzięki czemu mebel uzyskuje przepiękny, złocisty kolor. Elegancji komodzie dodają metalowe uchwyty. 

Front komody wykonany jest z naturelnego drewna dębowego, natomiast korpus z płyty dębowej laminowanej.

1 999,99 PLN
Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie


Komoda dębowa z półkami i szafkami. Niesymetryczny układ będący charakterystyczną cechą mebla powoduje, iż wpasuje się z  pozostałymi meblami z tej serii. Z łatwością pomieści pojedyńcze większe elementy oraz wiele drobnych przedmiotów.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach

Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 80 / 130 / 42
Waga z opakowaniem 33 kg 17 kg
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa laminowanaWymiary

komoda do 130cm

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Komoda TROMSØ 10. Zaloguj się i napisz swoją recenzję.