Komoda RARO 13

Kod: DRO13
Czas realizacji:
do 2 tygodni
Koszt dostawy:
od 139,00 PLN
1 550,00 PLN
Komoda Raro 13 to połączenie litego drewna dębowego wraz z czarnym szkłem. Drewniane drzwiczki ze schowanym półkami oraz szklane półki sprawiają, że mebel pełni również funkcję pożytkową. U góry znajduje się otwarta półka, która daje dodatkową przestrzeń na przedmioty codziennego użytku. Front komody wykonany jest z litego drewna dębowego, natomiast korpus z obklejanej laminatem płyty dębowej.


Informacje o produkcie


Front komody wykonany jest z olejowanego drewna dębowego, natomiast korpus (boki i blat) wykonany jest z laminowanej płyty dębowej OAK. Dodatek do drewna stanowi  wysokiej jakości ciemne szkło. Półki wykonane są częściowo ze szkła oraz częściowo z płyty laminowanej.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon, Sypialnia
Wymiary (wys/szer/gł) cm 80 / 125 / 35
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa obklejana, szkło 
Opakowanie 2 szt. (dł/szer/gł) cm 92/38/15   58/48/7
Waga mebla 47,5 kgWymiary

komoda drewniano-szklana

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Komoda RARO 13. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: