Komoda do salonu NAPOLI 19

Kod: DNI19
Komoda do salonu NAPOLI 19 to bardzo elegancka, minimalistyczna komoda idealna dla nowoczesnych pomieszczeń. Komoda z 2 szufladami i 4 szafkami w tym jedną witrynkę pomieści niezbędne przedmioty. Srebrne uchwyty dopełniają elegancji. W połączeniu z jasnymi ścianami tworzy ponadczasowy minimalizm. Nadmiar drobiazgów, których nie chcą się Państwo pozbyć można umieścić w naszej komodzie NAPOLI 19.
W parze z witryną NAPOLI 80 potrafią zoszczędzić wiele miejsca.
2 499,99 PLN
Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie


Komoda do salonu NAPOLI 19 to bardzo elegancka, minimalistyczna komoda idealna dla nowoczesnych pomieszczeń. Komoda z 2 szufladami i 4 szafkami w tym jedną witrynkę pomieści niezbędne przedmioty. Srebrne uchwyty dopełniają elegancji. W połączeniu z jasnymi ścianami tworzy ponadczasowy minimalizm.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 3 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 95/ 184 / 40
Waga z opakowaniem 35 kg 22 kg 14 kg
Materiały Podstawowy materiał to drewno dębowe. Pozostałe elementy to melamina, płyta hdf.
Opakowanie 3 szt. (wys/szer/gł) cm 190/45/9   91/38/13.5   87.5/48.5/14Wymiary

komoda o niestandardowym kształcie

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Komoda do salonu NAPOLI 19. Zaloguj się i napisz swoją recenzję.