Komoda dębowa King LOFT 03

Kod: KG03

Komoda dębowa King LOFT 03 to elegancki i minimalistyczny mebel, który idealnie pasuje do nowoczesnych pomieszczeń. Wyróżnia się prostą formą oraz funkcjonalnością. Front mebla wykonany jest z litego drewna poddanego procesowi olejowania, dzięki czemu uzyskuje przepiękny, złocisty kolor dębu. Korpus mebla, czyli bok i blat komody wykonane są z laminowanej płyty dębowej. W stelażu zastosowaliśmy naszą innowację, czyli połączenie metalu z konglomeratem, dzięki czemu mebel posiada swoją ciekawą formę.

Komoda z 3 szufladami i 4 szafkami pomieści niezbędne przedmioty, a czarne, metalowe uchwyty dopełną każdemu wnętrzu elegancji. Komoda osiąga szerokość 150 cm, wysokość 86 cm oraz głębokość 40 cm. 

Czas realizacji: 2-9 dni roboczych2 350,00 PLN
Dostępność: Dostępny
Ocena:
5 na 5 (3 opinie)

Informacje o produkcie


  • Front wykonany jest z litego drewna dębowego łączonego na mikrowczepy
  • Korpus wykonany z laminowanej płyty dębowej Oak 5527
  • Profil wykonany z malowanej proszkowo czarnej stali (20 x 20) oraz czarnego konglomeratu


Front komody jest produkowany z litego drewna dębowego, co wyróżnia ją na tle konkurencyjnych mebli. 


Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.


Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rozpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 86 / 150 / 40
Waga z opakowaniem 68 kg
Materiały drewno dębowe, laminowana płyta dębowa, czarna płyta meblowa 

Wymiary

Opinie klientów

Ocena klientów:
5 na 5 (3 opinie)
Dodaj swoją opinię
08.05.2022
Kupione, dobre wykonanie, pięknie się prezentuje - popecamy
16.09.2021
W rzeczywistości wygląda lepiej niż na zdjęciu. Ech gdyby blat tez byłby z drewna jak fronty to w skali 1-5 dałbym 11 . Warto kupić
21.02.2021
Polecam