Komoda dębowa King LOFT 03

Kod: MMDLT03
Komoda dębowa King LOFT 03 to elegancki i minimalistyczny mebel, który idealnie pasuje dla nowoczesnych pomieszczeń. Wyróżnia się prostą formą oraz funkcjonalnością. Produkt wykonany jest z litego drewna dębowego, co czyni go bardziej wytrzymałym. Komoda z 3 szufladami i 2 szafkami pomieści niezbędne przedmioty, a czarne uchwyty dopełną twojemu wnętrzu elegancji.
2 050,00 PLN
Dostępność: Dostępny
Ocena:
5 na 5 (2 opinie)

Informacje o produkcie


  • Front wykonany jest z litego drewna dębowego łączonego na mikrowczepy
  • Korpus wykonany z melaminy
  • Profil wykonany z malowanej proszkowo czarnej stali (20 x 20)


Produkt jest produkowany z litego drewna dębowego, co wyróżnia go na tle konkurencyjnych mebli. 

Komoda wysyłana jest w całości.


Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.


Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rozpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.
Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 86 / 150 / 40
Waga z opakowaniem 68 kg
Materiały Lite drewno dębowe, płyta laminowana, stal
Opakowanie 1 szt. (wys/szer/gł)  cm 92/160/50

Wymiary

Opinie klientów

Ocena klientów:
5 na 5 (2 opinie)
Dodaj swoją opinię
16.09.2021
W rzeczywistości wygląda lepiej niż na zdjęciu. Ech gdyby blat tez byłby z drewna jak fronty to w skali 1-5 dałbym 11 . Warto kupić
21.02.2021
Polecam