Fotel w stylu PRL

Kod: MFPRL01
Nieśmiertelny, ponadczasowy, przez wielu kochany styl lat 70-80. Zwany stylem PRL. Królowa tych czasów jest tylko jedna. Wśród mebli w stylu PRL bezsprzecznie króluje meblościanka. Ciężka, masywna, w ciemnych kolorach, koniecznie z przeszklonym barkiem i półką na telewizor.
Wracając do tamtych lat postanowiliśmy umożliwić Państwu powrót do tamtych czasów. Powrót z przytupem w postaci niesamowitej, wygodnej pięknej kanapy. Stworzeniu jej przyswiecały głównie dwie cechy, klimat tamtych lat i wygoda. Pierwsze uwidaczniają zdjęcia drugie podsyciliśmy regulowanymi zagłówkami dla zwiększenia i tak już wyśrubowanego luksusu użytkowania.
Kolor tapicerki:
Metal Nogi:
2 100,00 PLN
Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie


Nieśmiertelny, ponadczasowy, przez wielu kochany styl lat 70-80. Zwany stylem PRL. Wracając do tamtych lat postanowiliśmy umożliwić Państwu powrót do tamtych czasów. Powrót z przytupem w postaci niesamowitej, wygodnej pięknej kanapy. Stworzeniu jej przyświecały głównie dwie cechy, klimat tamtych lat i wygoda. Pierwsze uwidaczniają zdjęcia drugie podsyciliśmy regulowanymi zagłówkami dla zwiększenia i tak już wyśrubowanego luksusu użytkowania.


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon, biuro
Wymiary (wys/szer/gł) cm 78 / 240 / 110
Waga z opakowaniem 75 kg
Materiały Podstawowy materiał to materiał najwyższej klasy i metalowe nogi
Opakowanie (wys/szer/gł) cm 999 / 99 / 99Wymiary

Kanapa w stylu PRL

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Fotel w stylu PRL. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: