Drewniana szafka z czarnym spodem Neomi 01

Kod: NE-01
Ocena:
5 na 5 (1 opinia)
Czas realizacji:
2 do 3 tygodni
Koszt dostawy:
od 139,00 PLN
1 650,00 PLN

Neomi 01 - nowoczesna szafka drewniana wykonana z drewna dębowego oraz płyty meblowej, która dzięki swojemu charakterystycznemu designowi wpasuje się do wielu pomieszczeń urządzonych w najróżniejszych stylach wnętrz. Szafka posiada front oraz blat mebla wytworzony z olejowanego drewna dębowego, charakteryzującego się przepięknym, złocistym kolorem. 

Trzon mebla stanowi czarny cokół, który wraz z drewnianym frontem tworzy duet, który ekscytuje swoim wyglądem. 
Szafka poza swoim designem zachwyca również praktycznością, ponieważ pomimo swojego rozmiaru posiada 2 szuflady oraz wnęki, w których wywiercone są otwory na przewody oraz kable RTV. Dzięki takiemu rozwiązaniu we wnękach można przechować cały sprzęt, jak dekoder, konsola lub odtwarzacz DVD, a w półkach zmieszczą się przedmioty codziennego użytku, jak książki lub płyty.Informacje o produkcie


Mebel posiada front oraz blat wykonany z olejowanego drewna dębowego. Bok oraz szuflady wykonane sa z laminowanej płyty dębowej, natomiast cokół wykonany jest z czarnej płyty lamiowanej. Całości charakteru dodają aluminowe uchwyty malowane na czarno. 

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 56 / 140 / 40
Waga z opakowaniem 45 kg
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa, płyta HDF, aluminium
Opinie klientów

Ocena klientów:
5 na 5 (1 opinia)
Dodaj swoją opinię
11.09.2022
ładna, zgrabna, nowoczesna - czego chcieć więcej, polecamy!!!