Komoda dębowa Dalarna

Komoda Dalarna to mebel w stylu industrialnym wykonany z naturalnego forniru dębowego. Wewnętrze elemety mebla wykonane są z czarnej płyty, która świetnie kontrastuje z całym korpusem mebla. Półki mebla zostały wykonane z płyty laminowanej. Charakterystyczne połączenie czarnego metalu ze złocistym drewnem dębowym stworzy świetne połączenie do wnętrz urządzonych w stylu loftowym, jak i w stylu nowoczesnym. Komoda wyposażona jest w 3 szafki (w których każda posiada po 2 półki) oraz 2 odkryte półki. 
Ta dębowa komoda posiada wymiary 102,2 x 124,7 x 45 cm. Pomimo swojego niedużego rozmiaru, w meblu można przechować wiele przedmiotów codziennego użytku, dzięki czemu jest bardzo funkcjonalny. 


Czas realizacji: do 3 dni roboczych

3 200,00 PLN
2 150,00 PLN
Dostępność: Dostępny

Informacje o produkcie


Komoda Dalarna wykonana jest z dębowego forniru. Jej nóżki oraz stelaż wytworzone są z czarnej stali, natomiast wnętrze wykonane jest z płyty laminowanej. 

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon, Sypialnia
Wymiary (wys/szer/gł) cm 125 / 102 / 45
Materiały Fornir dębowy, płyta meblowa, metal
Waga mebla 80 kg

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Komoda dębowa Dalarna. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: