Blog

Data publikacji:
Mały metraż salonu czy jadalni bywa problematyczny, zwłaszcza jeśli chce się w nim zmieścić duży stół. I choć nie zawsze korzysta się z niego na co dzień, bez niego trudno urządzić przyjęcie dla większej liczby osób. Jak znaleźć dobre rozwiązanie, by nie zagracić przestrzeni, a jednocześnie zyskać funkcjonalny mebel? W tym przypadku warto pomyśleć o drewnianej ławie 2 w 1, która może stanowić świetną alternatywę dla klasycznego stołu. O tym, co ją wyróżnia oraz dlaczego sprawdza się jej zakup, piszemy poniżej.
Pokaż więcej
Data publikacji:
Sypialnia to przestrzeń, która służy do relaksu. Choć kojarzona głównie z miejscem do spania, stanowi też idealne miejsce do odpoczynku po ciężkim dniu w pracy. Zwykle znaleźć w niej można wygodne łóżko, pojemną szafę lub komodę oraz stolik nocny na drobiazgi. Od jakiegoś czasu popularnością cieszy się aranżacja sypialni z designerskimi i przede wszystkim wygodnymi fotelami w rolach głównych. Co przemawia za takim rozwiązaniem? Poniżej sprawdzamy, dlaczego wielu z nas decyduje się na ustawienie fotela w sypialni.
Pokaż więcej
Data publikacji:
Biała farba na ścianach kojarzy się z harmonią, czystością i elegancją. Stanowi doskonałą bazę aranżacyjną, która pasuje do większości stylów. Biel jest nieoceniona nie tylko w stylu skandynawskim, ale także klasycznym, rustykalnym, boho oraz glamour. W białych wnętrzach ma się niemalże nieograniczone możliwości w doborze mebli oraz dodatków. Jak wybrać jednak takie, które będą się najlepiej komponowały z ponadczasową bielą ścian? Poniżej przedstawiamy Państwu kilka wskazówek dotyczących doboru mebli do wnętrz ze ścianami pomalowanymi na biało.
Pokaż więcej
Data publikacji:
W ciągu ostatniej dekady społeczność międzynarodowa uznała walkę z globalnym wylesianiem za jedno z najpilniejszych zadań, dlatego kupujący w rozwiniętych krajach zachodnich, wybierając meble lub papier do drukarki, coraz bardziej interesują się tym, czy drewno, z którego wykonany jest produkt, jest certyfikowane, czy jest pozyskiwane metodami zapobiegającymi degradacji lasu i wyczerpywaniu się zasobów leśnych.
Pokaż więcej
Data publikacji:
Bez niego salon wydaje się pusty, a domownicy czują, że czegoś im brakuje. Mowa o stoliku kawowym, który jest jednym z najważniejszych mebli w pokoju dziennym. Wraz z sofą tworzy duet tak oczywisty, jak chociażby krzesło i stół w jadalni. Praktyczny, ustawny i designerski – rynek oferuje mnóstwo możliwości, dzięki którym z łatwością można wybrać model dopasowany do każdego wnętrza i preferencji domowników. Co świadczy o popularności małych stolików i dlaczego trudno z nich zrezygnować? O zaletach, możliwościach i aktualnych trendach dotyczących stolików, przeczytacie Państwo w poniższym artykule.
Pokaż więcej
Strona 1 z 3