Witryna TROMSO 73

Kod: TE-73
Czas realizacji:
do 2 tygodni
Koszt dostawy:
od 0,00 PLN
Szer. 50 cm Wys. 180 cm Gł. 42 cm
Jednym z najpiękniejszych elementów jaki można wykorzystać w urządzaniu domu lub mieszkania jest oszklona wąska witryna. Tromso 73 stworzona do przechowywania przedmiotów bliskich naszemu sercu, jak: pamiątki, zdjęcia rodzinne lub przydatne podręczne przybory. Przód mebla wykonany jest z olejowanego drewna dębowego połączonego ze szkłem hartowanym, natomiast korpus mebla wykonany jest z laminowanej płyty dębowej dopasowanej pod kolor drewna.
Za dębowymi drzwiami od dołu umiejscowione są 2 półki wykonane z płyty, przeznaczone do przechowania cięższych przedmiotów. Górna część wnętrza tego mebla wyposażona jest w 2 szklane półki, służące do wystawienia porcelany lub szkła. Mebel odnajdzie się idealnie we wnętrzach urządzonych na styl nowoczesny oraz klasyczny. 

Nowoczesna witryna Tromso 73 jest częścią kolekcji składającej się z kilku mebli. Można je dowolnie aranżować – skomponować harmonijną kolekcję lub zdecydować się na niepowtarzalny wystrój wnętrza.


Gwarancja

Na wszystkie nasze meble obowiązuje gwarancja ważna minimum 24 miesiące.

Kupuj bezpiecznie

Dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL zapewniamy pełną poufność danych i chronimy wszystkie zakupy w naszym sklepie.

Zakupy na raty

Rozłóż płatność na wybraną ilość miesięcy i ciesz się z nowych mebli już teraz.

30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni na powiadomienie nas o odstąpieniu od umowy.

Informacje o produkcie


Front witryny wykonany jest z drewna dębowego oraz hartowanego, przezroczystego szkła. Korpus mebla (boki + blat) zrobiony jest z dębowej płyty laminowanej, a uchwyty do mebla wykonane są z aluminium.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach

Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 180 / 50 / 42
Waga z opakowaniem 50 kg
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa laminowana, płyta hdf, aluminiumWymiary

Wąska i wysoka witryna dębowa

Opinie klientów

Opinie w naszym sklepie są przez nas weryfikowane pod względem autentyczności.
Brak opinii dla produktu Witryna TROMSO 73. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena:
Imię lub nick:
E-mail:
Twoja opinia: