Wąska szafka rtv Carmen 43

Kod: CE-43
Czas realizacji:
do 14 dni roboczych
Koszt dostawy:
od 0,00 PLN
Szer. 140 cm Wys. 55 cm Gł. 35 cm

Niska szafka rtv Carmen 43  zachwyci Cię swoim klasycznym designem. Mebel posiada liniowy i symetryczny design oraz zachwyca ponadczasowym kształtem. Doskonale nadaje się do idealnego ustawienia telewizora, ale także do zaprezentowania dyskretnych elementów dekoracyjnych. Szczególnie praktyczny okazuje się przepust kablowy na tylnej ścianie. W ten sposób można doskonale ukryć nieestetyczne kable.

Front szafki rtv wykonany jest z olejowanego drewna z certyfikatem. Oznacza to oszczędne pod względem zasobów wykorzystanie surowca, jakim jest drewno. Całości charakteru dodają srebrne, metalowe uchwyty. Boki mebla wykonane są z laminowanej płyty dębowej dobranej pod kolor dębowych frontów.

Wewnątrz mebla znajdują się szuflady i półki wykonane z płyty. Dzięki temu drobne przedmioty i cenne obiekty mogą być doskonale uporządkowane.

Szafka pod telewizor osiąga szerokość 140 cm, wysokość 50 cm oraz głębokość 35 cm. Wysokośc środkowej wnęki przeznaczonej na sprzęt rtv wynosi 12 cm, a szerokość 48 cm.  Za drewnianymi drzwiami znajdują się 2 półki o szerokości 34 cm, które dzielą wnętrze na 4 przestrzenie. Wysokość półek wynosi 21 cm.Gwarancja

Na wszystkie nasze meble obowiązuje gwarancja ważna minimum 24 miesiące.

Kupuj bezpiecznie

Dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL zapewniamy pełną poufność danych i chronimy wszystkie zakupy w naszym sklepie.

Zakupy na raty

Rozłóż płatność na wybraną ilość miesięcy i ciesz się z nowych mebli już teraz.

30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni na powiadomienie nas o odstąpieniu od umowy.

Informacje o produkcie


Mebel posiada front wykonany z olejowanego drewna dębowego z certyfikatem, natomiast boki i blat szafki wykonane są z laminowanej płyty dębowej dobranej pod kolor drewnianych frontów. Całości charakteru dodają srebrne, metalowe uchwyty.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach.


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 50 / 140 / 35
Waga z opakowaniem 40 kg
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa laminowana, płyta hdf, aluminiumWymiary


Opinie klientów

Opinie w naszym sklepie są przez nas weryfikowane pod względem autentyczności.
Brak opinii dla produktu Wąska szafka rtv Carmen 43. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena:
Imię lub nick:
E-mail:
Twoja opinia: