Wąska komoda Carmen 11

Kod: CE-11
Czas realizacji:
do 14 dni roboczych
Koszt dostawy:
od 0,00 PLN
Szer. 130 cm Wys. 80 cm Gł. 35 cm

Carmen 11 to komoda marzeń. Nie tylko oferuje nieskończoną ilość miejsca do przechowywania, ale jest również prawdziwą atrakcją wizualną. Za kilkoma drzwiami i szufladami jest miejsce na prawie wszystko do przechowania. Półki dzielą przestrzeń magazynową na dwie połowy o wysokości 25,5 cm. Łatwa w pielęgnacji powierzchnia szafki może być wykorzystana do dekoracyjnego umieszczenia wazonów, ramek na zdjęcia lub innych przedmiotów dekoracyjnych.

Harmonijne połączenie frontów z olejowanego drewna dębowego i modnych metalowych uchwytów stanowi wizualną atrakcję. W małych mieszkaniach komoda Carmen może być również wykorzystana jako miejsce na telewizor.


Komoda z kolekcji Carmen jest szeroka na 130 cm, wysoka na 80 cm i głęboka na 35 cm. W meblu umieszczone są łącznie 3 półki, które dzielą go na 6 przestrzeni o wysokości 25,5 cm, głębokości 29 cm oraz szerokości 35,5 cm. Górne szuflady mierzą 28,5 cm szerokości, 14 cm wysokości oraz 28 cm głębokości.Gwarancja

Na wszystkie nasze meble obowiązuje gwarancja ważna minimum 24 miesiące.

Kupuj bezpiecznie

Dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL zapewniamy pełną poufność danych i chronimy wszystkie zakupy w naszym sklepie.

Zakupy na raty

Rozłóż płatność na wybraną ilość miesięcy i ciesz się z nowych mebli już teraz.

30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni na powiadomienie nas o odstąpieniu od umowy.

Informacje o produkcie


Front komody wykonany jest z certyfikowanego drewna dębowego pielęgnowanego olejem oraz srebrnych, metalowych uchwytów. Korpus mebla (boki oraz blat) wykonany jest z laminowanej płyty dębowej dobranej pod kolor drewnianych frontów. 

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon, Sypialnia
Wymiary (wys/szer/gł) cm 80 / 130 / 35
Materiały Drewno dębowe, laminowana płyta dębowa, szkło hartowane 
Waga mebla 48  kgWymiary


Opinie klientów

Opinie w naszym sklepie są przez nas weryfikowane pod względem autentyczności.
Brak opinii dla produktu Wąska komoda Carmen 11. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena:
Imię lub nick:
E-mail:
Twoja opinia: