Szeroka witryna Wenecja WE70

Kod: WE-70
Czas realizacji:
do 2 tygodni
Koszt dostawy:
od 0,00 PLN
Szer. 100 cm Wys. 190 cm Gł. 40 cm
Ta szeroka witryna z serii Wenecja charakteruje się wysoką pojemnością i użytecznością, które w połączeniu z nowoczesnym designem tworzą idealne połączenie na meble do salonu, sypialni a nawet jadalni. Front mebla wykonany jest z naturalnego drewna dębowego, poddanego dodatkowo procesowi olejowania, dzięki czemu witryna zyskuje przepiękny, złocisty kolor. Ciepła barwa drewna wraz z czarnymi uchwytami nadają meblowi szyku i elegancji. W środku witryny znajduje się 5 wnęk oraz 3 szklane półki, w których można przechowywać porcelanę, pamiątki lub książki.
Witryna dzięki swojej uniwersalności wkomponuje się w każde wnętrze zarówno jako biblioteczka w pokoju dziennym, jak i jako bufet w jadalni. W skład witryny wchodzą 4 drzwi (w tym 2 przeszklone) wykonane w całości z drewna dębowego.Mebel osiąga wysokość 190 cm, szerokość 100 cm oraz głębokość 40 cm. Waga wraz z opakowaniem wynosi 88 kg.

Gwarancja

Na wszystkie nasze meble obowiązuje gwarancja ważna minimum 24 miesiące.

Kupuj bezpiecznie

Dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL zapewniamy pełną poufność danych i chronimy wszystkie zakupy w naszym sklepie.

Zakupy na raty

Rozłóż płatność na wybraną ilość miesięcy i ciesz się z nowych mebli już teraz.

30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni na powiadomienie nas o odstąpieniu od umowy.

Informacje o produkcie


Witryna Wenecja 70 wykonana jest z naturalnego drewna dębowego (front mebla) oraz płyty dębowej laminowanej (korpus mebla).  Dodatek do drewna stanowi wysokiej jakości hartowane szkło oraz aluminiowe uchwyty

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 3 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon, Sypialnia
Wymiary (wys/szer/gł) cm 190 / 100 / 40
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa laminowana, szkło, aluminium 
Waga mebla 88 kg

Opinie klientów

Opinie w naszym sklepie są przez nas weryfikowane pod względem autentyczności.
Brak opinii dla produktu Szeroka witryna Wenecja WE70. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena:
Imię lub nick:
E-mail:
Twoja opinia: