Szeroka półka drewniana Carmen 26

Kod: CE-26
Czas realizacji:
do 14 dni roboczych
Koszt dostawy:
od 30,00 PLN
Szer. 180 cm Wys. 20 cm Gł. 18 cm

Ponadczasowa półka ścienna Carmen wykonana jest częściowo z certyfikowanego litego drewna dębowego. Jest to zatem symbol odpowiedzialnej produkcji i oszczędzającej zasoby leśne. Olejowane drewno jest solidne i łatwe w pielęgnacji oraz zachwyca swoją trwałością. Wyraźne linie i minimalistyczny design sprawiają, że mebel bez problemu pasuje do wielu różnych stylów wyposażenia wnętrz. Doskonale pasuje do salonu, sypialni, przedpokoju czy kuchni i jest idealnym miejscem na książki, elementy dekoracyjne czy inne ważne drobiazgi.

Półka ścienna Carmen to niezbędny dodatek do domu o nowoczesnym uroku! Półka jest szeroka na 180 cm, wysoka na 20 cm oraz głęboka na 18 cm. Półka może utrzymać ciężar do 6 kg.


Gwarancja

Na wszystkie nasze meble obowiązuje gwarancja ważna minimum 24 miesiące.

Kupuj bezpiecznie

Dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL zapewniamy pełną poufność danych i chronimy wszystkie zakupy w naszym sklepie.

Zakupy na raty

Rozłóż płatność na wybraną ilość miesięcy i ciesz się z nowych mebli już teraz.

30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni na powiadomienie nas o odstąpieniu od umowy.

Informacje o produkcie


Dolna część półki wykonana jest z olejowanego drewna dębowego, natomiast górna część przytwierdzana do ściany wykonana jest z laminowanej płyty dębowej dopasowanej kolorem pod drewno.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 20 / 180 / 18
Waga z opakowaniem 8 kg
Materiały Podstawowy materiał to melamina.Wymiary


Opinie klientów

Opinie w naszym sklepie są przez nas weryfikowane pod względem autentyczności.
Brak opinii dla produktu Szeroka półka drewniana Carmen 26. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena:
Imię lub nick:
E-mail:
Twoja opinia: