Szeroka komoda drewniana Neomi 04

Kod: NE-04
Czas realizacji:
2 do 3 tygodni
Koszt dostawy:
od 185,00 PLN
3 250,00 PLN

Neomi 04 to szeroka komoda drewniana z czarnymi dodatkami. Front oraz blat mebla wykonane są z olejowanego drewna dębowego, natomiast boki wytworzone są z laminowanej płyty dębowej. Podstawę mebla stanowi czarny cokół wykonany z płyty laminowanej. 

Dodatek to całości stanowią czarne uchwyty, które idealnie kontrastują ze złocistym kolorem dębu tworząc świetny duet, który wpasuje się do wielu stylów wnętrz. 
Komoda dzięki swojemu designowi szczególnie spodoba się miłośnikom stylu nowoczesnego oraz skandynawskiego. 

Komoda wyposażona jest w dwie drewniane półki oraz w cztery drewniane drzwi, w których znajdują się półki wykonane z płyty meblowej. Na środu komody umiejscowione jest wgłębienie o wysokości 20 cm, wykonane z czarnej płyty, w którym przechowuje się przedmioty codziennego użytku.

Mebel osiąga szerokość 180 cm, wysokość 93,5 cm oraz głębokość 40 cm.


Informacje o produkcie


Front i blat komody wykonane sa z naturalnego drewna dębowego poddanego procesowi olejowania, a boki wytworzone są z laminowanej płyty dębowej. Podstawa mebla wykonana jest z czarnej płyty laminowanej. Uchwyty na frontach wykonane są z aluminium barwionego na czarno.


Pielęgnacja i konserwacja

- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 3 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon, biuro
Wymiary (wys/szer/gł) cm 93,5 / 180 / 40
Waga  74 kg
Materiały Drewno dębowa, laminowana płyta dębowa, czarna płyta laminowana, aluminium

Opinie klientów

Brak opinii dla produktu Szeroka komoda drewniana Neomi 04. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena: