Regał Wenecja WE82

Kod: WE-82
Czas realizacji:
do 14 dni roboczych
Koszt dostawy:
od 0,00 PLN
Szer. 120 cm Wys. 145 cm Gł. 40 cm

Regał Wenecja to element, który idealnie odnajdzie się w niemal każdym wnętrzu. Mebel wyposażony jest w drewniany front wykonany z litego dębu, dodatkowo olejowanego. Regał posiada 2 drzwi oraz 2 szuflady, na środku mebla znajdują się szklane półki, w których pomieści się książki lub przedmioty codziennego użytku. Całości klasy dodają czarne, metalowe uchwyty, które wraz ze złocistym kolorem drewna dębowego tworzą ciepłe połączenie.
Regał Wenecja WE82 charakteryzuje się solidnym wykonaniem z dębu poprzez mocno uwidocznione słoje oraz sęki, które nawiązują do rustykalnej estetyki.



Gwarancja

Na wszystkie nasze meble obowiązuje gwarancja ważna minimum 24 miesiące.

Kupuj bezpiecznie

Dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL zapewniamy pełną poufność danych i chronimy wszystkie zakupy w naszym sklepie.

Zakupy na raty

Rozłóż płatność na wybraną ilość miesięcy i ciesz się z nowych mebli już teraz.

30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni na powiadomienie nas o odstąpieniu od umowy.

Informacje o produkcie


Front regału wykonany jest z olejowanego drewna dębowego, natomiast korpus wytworzony jest z płyty. Czarne uchwyty stanowiące dodatek do mebla wykonane są z metalu. Pozostałe elementy to półki ze szkła hartowanego.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rozpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 3 paczkach

Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 145 / 120 / 40
Waga z opakowaniem 89 kg
Materiały Drewno dębowe, płyta laminowana, szkło hartowane, metal



Opinie klientów

Opinie w naszym sklepie są przez nas weryfikowane pod względem autentyczności.
Brak opinii dla produktu Regał Wenecja WE82. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena:
Imię lub nick:
E-mail:
Twoja opinia: