regał loftowy Kongo LOFT 04

Kod: KO-04
Czas realizacji:
3-5 tygodni
Szer. 60 cm Wys. 142 cm Gł. 40 cm
Regał orzechowy loft z serii Kongo LOFT odnajdzie się idealnie we wnętrzach urządzonych w stylu loftowym, minimalistycznym oraz nowoczesnym. W połączeniu z jasnymi ścianami tworzy kultowe połączenie. Mebel zabezpieczony jest w system magnezowy, który chroni drzwi przed przypadkowym otwarciem. Front i korpus mebla wykonane są z laminowanej płyty o kolorze orzechowym. Stelaż powstał dzięki naszemu autorskiemu rozwiązaniu - połączeniu metalu z czarrnym konglomeratem, dzięki czemu mebel zyskuje swoją minimalną i smukła formę.

Regał z 1 drzwiami oraz 4 półkami pomieści niezbędne przedmioty, a czarne uchwyty dopełnią Twojemu wnętrzu stylu i elegancji. W dolnej części mebla umiejscowione są dębowe drzwi, za którymi znajduje się przestrzeń przedzielona półką laminowaną, w której można pomieścić przedmioty codziennego użytku. W górnej części mebla znajdują się 2 półki (wysokość przestrzeni - 23 cm). 

Regał osiąga szerokość 60 cm, wysokość 142 cm oraz głębokość 40 cm.

Gwarancja

Na wszystkie nasze meble obowiązuje gwarancja ważna minimum 24 miesiące.

Kupuj bezpiecznie

Dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL zapewniamy pełną poufność danych i chronimy wszystkie zakupy w naszym sklepie.

Zakupy na raty

Rozłóż płatność na wybraną ilość miesięcy i ciesz się z nowych mebli już teraz.

30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni na powiadomienie nas o odstąpieniu od umowy.

Informacje o produkcie


  • Zabezpieczenie drzwi w system magnesowy
  • Front, korpus i wnętrze wykonany z laminowanej płyty, łatwej w czyszczeniu
  • Profil metalowy 20 x 20 + czarny konglomerat

Mebel posiada front, korpus oraz wnętrze wykonane z laminowanej płyty o kolorze orzechowym. Tył mebla wykonany jest z płyty hdf. Rama to połączenie metalowych nóżek o profilu 20x20 wraz z czarnym konglomeratem. Dodatek do mebla stanowią czarne, aluminiowe fronty. 

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.


Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 142 / 60 / 40
Waga z opakowaniem 63 kg
Materiały Olejowane drewno dębowe, płyta dębowa laminowana, metal połączony z konglomeratem, płyta czarna laminowanaWymiary

Minimaliostyczna dębowa loft

Opinie klientów

Opinie w naszym sklepie są przez nas weryfikowane pod względem autentyczności.
Brak opinii dla produktu regał loftowy Kongo LOFT 04. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena:
Imię lub nick:
E-mail:
Twoja opinia: