Komoda drewniana Wenecja WE10

Kod: WE-10
Czas realizacji:
do 14 dni roboczych
Koszt dostawy:
od 0,00 PLN
Szer. 140 cm Wys. 95 cm Gł. 40 cm

Wenecja WE10 to drewniana komoda w bardzo nowoczesnym designie. Front mebla wykonany jest z naturalnego drewna dębowego poddanego procesowi olejowania, dzięki czemu uzyskuje przepiękną, złocistą barwę. Komoda dzięki wyposażeniu w 3 szuflady, 4 wnęki oraz 3 drzwi potrafi pomieścić wiele przedmiotów codziennego użytku. Poza nowoczesnym designem, komoda mocno nawiązuje do stylu rustykalnego poprzez widoczne sęki i przebarwienia. Dzięki swojej uniwersalności, mebel świetnie odnajdzie się w jasnych pomieszczeniach. Całości kunsztu dodają czarne uchwyty, które w połączeniu ze złocistym kolorem drewna dębowego tworzą prawdziwy szyk i elegancję.



Gwarancja

Na wszystkie nasze meble obowiązuje gwarancja ważna minimum 24 miesiące.

Kupuj bezpiecznie

Dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL zapewniamy pełną poufność danych i chronimy wszystkie zakupy w naszym sklepie.

Zakupy na raty

Rozłóż płatność na wybraną ilość miesięcy i ciesz się z nowych mebli już teraz.

30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni na powiadomienie nas o odstąpieniu od umowy.

Informacje o produkcie


Komoda Wenecja 10 posiada front wykonany z olejowanego drewna dębowego, korpus mebla wykonany jest z dębowej płyty laminowanej, a uchwyty wytworzone są z aluminium.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon, Sypialnia
Wymiary (wys/szer/gł) cm 95 / 140 / 40
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa obklejana, metal 
Waga mebla 71 kg

Opinie klientów

Opinie w naszym sklepie są przez nas weryfikowane pod względem autentyczności.
Brak opinii dla produktu Komoda drewniana Wenecja WE10. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena:
Imię lub nick:
E-mail:
Twoja opinia: