Drewniana szafka RTV Wenecja WE44

Kod: WE-44
Czas realizacji:
do 14 dni roboczych
Koszt dostawy:
od 0,00 PLN
Szer. 160 cm Wys. 57.50 cm Gł. 40 cm

Ta nowoczesna szafka RTV Wenecja WE 44 odnajdzie się idealnie we wnętrzach, w których dominują jasne kolory. Front mebla wykonany jest z naturalnego drewna dębowego poddanego procesowi olejowania, dzięki czemu drewno uzyskuje piękny, złocisty kolor. Szafka RTV wyposażona jest 2 drzwiczki oraz 2 szuflady. W górnej części mebla znajduje się podzielona na 3 części wnęka, do której można włożyć cały sprzet RTV oraz wszystkie potrzebne przewody. Dopełnieniem do stylu szafki są czarne uchwyty, które tworzą idealny kontrast na złocistym drewnie dębowym. 

Meble wraz z opakowaniem osiąga wagę 50 kg. Ta szafka rtv z serii Wenecja ma szerokość 160 cm, głębokość 40 cm oraz wysokość 57,5 cm.
Gwarancja

Na wszystkie nasze meble obowiązuje gwarancja ważna minimum 24 miesiące.

Kupuj bezpiecznie

Dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL zapewniamy pełną poufność danych i chronimy wszystkie zakupy w naszym sklepie.

Zakupy na raty

Rozłóż płatność na wybraną ilość miesięcy i ciesz się z nowych mebli już teraz.

30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni na powiadomienie nas o odstąpieniu od umowy.

Informacje o produkcie


Drewniana szafka RTV Wenecja 44 posiada front wytworzony z naturalnego drewna dębowego, korpus mebla wykonany jest z dębowej płyty laminowanej. Dodatek do mebla stanowią czarne, aluminiowe uchwyty.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 57,5 / 160 / 40
Waga z opakowaniem 50 kg
Materiały Drewno dębowe, płyta dębowa laminowana, płyta HDF, aluminium

Opinie klientów

Opinie w naszym sklepie są przez nas weryfikowane pod względem autentyczności.
Brak opinii dla produktu Drewniana szafka RTV Wenecja WE44. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena:
Imię lub nick:
E-mail:
Twoja opinia: