Filtruj produkty

Szerokość

Od: Do:

Wysokość

Od: Do:

Głębokość

Od: Do:

Cena (PLN)

Od: Do:

Kolekcja

Materiał

Produkt

Kanapy łatwo czyszczące

Sortuj według
Pokaż
1 599,99 PLN 1 199,99 PLN
999,99 PLN 699,99 PLN
999,99 PLN 599,99 PLN
3 299,99 PLN
Strona 3 z 3
Pokaż na stronie
Nasz asortyment pełen jest mebli posiadających użyteczne i praktyczne rozwiązania, takie jak obicie materiałami, które są łatwe w praniu. Mowa między innymi o łatwo czyszczących kanapach, które obite są w najwyższej jakości tkaniny zmywalne z technologią Aquaclean. Takie rozwiązania doskonale wpływają na codzienne użytkowanie – mamy świadomość, że nawet najlepiej zachowane meble mogą z biegiem lat ulec zabrudzeniom, czy odbarwieniom. Dlatego warto już przed kupnem poświęcić czas na zapoznanie się z dostępnymi na rynku rozwiązaniami, które mogą znacząco wpłynąć na zaoszczędzenie Państwa czasu i pieniędzy.
Dla osób zastanawiających się nad kupnem sofy ze skóry naturalnej właśnie w obawie przed problematycznym zachowaniem jej stanu – mamy dobrą wiadomość. Istnieją produkty dedykowane do  tego typu materiałów, które pozwalają na wieloletnie zachowanie odpowiedniego stanu zakupionych mebli. Jeśli potrzebują Państwo porady w sprawie czyszczenia kanap lub nabycia produktów do ich pielęgnacji – zapraszamy! Rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

Fotele modernistyczne

W swojej ofercie posiadamy nie tylko klasyczne, czy industrialne meble i dodatki, ale także produkty skierowane do tych z Państwa, którzy posiadają oryginalne i wymagające gusta. Uwagę chcielibyśmy skupić przede wszystkim na naszym topowym produkcie, jakim jest fotel modernistyczny Cyberpunk Rafo, który swoim kształtem imituje przyszłościową modę fantasy. Jego minimalistyczna estetyka wiążę się z doskonałą funkcjonalnością, w efekcie dając ponadczasowy produkt z dużą dozą indywidualności. Produkt polecamy zarówno do przestrzeni domowej, jak i biurowej.