Stół dębowy do jadalni

Kod: MDSD01
Cena 1 dokładki 50 cm - 250 zł

Piękny, duży masywny stół dębowy do jadalni, salonu lub kuchni. Jego naturalny wygląd sprawia, iż staje się centalnym elementem każdego domu. Olejowany, wytrzymały z możliwością powiększenia do 300 cm (licząc dwie dokładki po 50 cm) sprawia, że imprezy rodzinne nabierają nowego znaczenia.
Dąb jest jednym z najszlachetniejszych i najbarrdziej cenionych ze wszystkich gatunków drzew liściastych w Europie. Piękny, duży masywny stół dębowy do salonu lub kuchni. Jego naturalny wygląd sprawia, iż staje się centalnym elementem każdego domu. Olejowany, wytrzymały z możliwością powiększenia do 300 cm sprawia, że imprezy rodzinne nabierają nowego znaczenia. Nowoczesne stoły dębowe wykonywane  są z rodzimego dębu.
2 999,99 PLN
Dostępność: Dostępny
Ocena:
5 na 5 (1 opinia)

Informacje o produkcie


Piękny, duży masywny stół dębowy do jadalni, salonu lub kuchni. Jego naturalny wygląd sprawia, iż staje się centalnym elementem każdego domu. Jego naturalny wygląd sprawia, iż staje się centalnym elementem każdego domu. Olejowany, wytrzymały z możliwością powiększenia do 300 cm sprawia, że imprezy rodzinne nabierają nowego znaczenia. Nowoczesne stoły dębowe wykonywane  są z rodzimego dębu. Charakterystyczną cechą naszych mebli jest ich unukatowy wygląd. Wygląd biorący się z charakterystycznej cechy każdego drzewa. Nie ma dwóch ideantycznych drzew tak też nie ma dwóch identycznych mebli. Unikalny rozkład słoi sprawi, że Państwa kuchnia lub jadalnia będzie miejcem nieprzeciętnym.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 78 / 100 / 200+2x50 (max 300)
Waga z opakowaniem 95 kg
Materiały Podstawy materiał to dręwno debowe o najwyższej jakości
Opakowanie 2 szt. (wys/szer/gł) cm 200 / 100 / 15   180/50/50Wymiary

stół dębowy solidny nowoczesny na wymiar

Opinie klientów

Ocena klientów:
5 na 5 (1 opinia)
Dodaj swoją opinię
31.08.2020
Mamy go od ponad roku. Wytrzymały, solidny i co najważniejsze piękny.
Polecamy!