Stół dębowo-metalowy na nogach krzyżakowych

Kod: MMDSX02
Piękny, duży masywny stół dębowo-metalowy na nogach krzyżakowych do salonu lub kuchni. Jego naturalny wygląd sprawia, iż staje się centralnym elementem każdego domu.
3 999,99 PLN
Dostępność: Dostępny
Ocena:
5 na 5 (2 opinie)

Informacje o produkcie


Piękny, duży masywny stół dębowo-metalowy na nogach krzyżakowych do salonu lub kuchni. Jego naturalny wygląd sprawia, iż staje się centalnym elementem każdego domu.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 74 / 100 / 200
Waga z opakowaniem 77 kg
Materiały Podstawa z drewna dębowego i metalowych nóg krzyżakowych
Opakowanie (wys/szer/gł) cm 78 / 102 / 202Wymiary

stół dębowy solidny nowoczesny na wymiar

Opinie klientów

Ocena klientów:
5 na 5 (2 opinie)
Dodaj swoją opinię
21.05.2021
Super polecam
08.03.2021
Polecam, stylowy i spełnia swoją funkcję