Dębowy stół rustykalny Zeus

Kod: MDSD01
Cena 1 dokładki 50 cm - 300 zł

Duży, masywny stół dębowy do jadalni, salonu lub kuchni. Jego naturalny wygląd sprawia, iż staje się centalnym elementem każdego domu. Olejowany, wytrzymały z możliwością powiększenia do 280 cm sprawia, że imprezy rodzinne nabierają nowego znaczenia.
Dąb jest jednym z najszlachetniejszych i najbarrdziej cenionych ze wszystkich gatunków drzew w Europie, co dodaje stołowi uroku. Jego naturalny wygląd sprawia, iż staje się centalnym elementem każdego domu. 
Szerokość stołu:
Dokładka 50 cm:
2 299,99 PLN
Dostępność: Dostępny
Ocena:
5 na 5 (1 opinia)

Informacje o produkcie


Stół wykonany jest w całości z litego drewna dębowego. Po wyprodukowaniu produkt jest olejowany, by uzyskać naturalny kolor drzewa dębowego.

Pielęgnacja i konserwacja


- unikaj stawiania mebli w miejscach, które spowodują długotrwałą ekspozycję na światło. Takie działania mogą spowodować wyblaknięcie mebli
-staraj się czyścić meble suchą ściereczką, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie czynników zewnętrznych, średnio dwa razy do roku - minimum raz. Należy używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Zanim rzpoczną Państwo proces olejowania wszelkie zanieczyszczenia i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 30 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Mebel zostaje przesłany w 2 paczkach


Konstrukcja

Przeznaczenie Salon
Wymiary (wys/szer/gł) cm 78 / 90 / 180+2x50 (max 280)
Waga z opakowaniem 95 kg
Materiały Podstawy materiał to dręwno debowe o najwyższej jakości
Opakowanie 2 szt. (wys/szer/gł) cm 200 / 100 / 15   180/50/50Wymiary

stół dębowy solidny nowoczesny na wymiar

Opinie klientów

Ocena klientów:
5 na 5 (1 opinia)
Dodaj swoją opinię
31.08.2020
Mamy go od ponad roku. Wytrzymały, solidny i co najważniejsze piękny.
Polecamy!